Як вибрати авто з США

Как выбрать авто из США Корисні поради

1. Чіткий запит пошуку автомобіля

Як вибрати авто з США

Для того, щоб не витрачати час і сили, потрібно максимально точно визначитися з тим, який автомобіль необхідно придбати і скільки Ви готові витратити грошей на покупку.

Розпорошуватися на безліч «схожих» варіантів не варто. Якщо потрібен седан, значить, вибираєте тільки седан. Якщо потрібна автоматична КПП, то не витрачайте свій час на альтернативні варіанти. В ідеалі, звичайно, до моменту складання запиту потрібно чітко уявляти, автомобіль якої марки і моделі Ви хочете. Якщо, наприклад, потрібен Volkswagen Passat, значить, дивимося тільки на Passat, відкидаючи інші моделі виробника. В ідеалі можна розглядати кілька моделей від різних виробників, однак намагайтеся не виходити за рамки класу автомобіля. Майте на увазі, що кожна машина, навіть в дуже збереженому стані вимагає витрат. Як не крути, а в перший місяць доведеться розщедритися як мінімум на будь-яку дрібницю, на кшталт: нових двірників, гуми, полірування, хімчистки, щоби поміняти акумулятор і т.д. Тому, краще відкласти 10% від запланованої на покупку авто суми, щоб мати фінансовий запас на витрати по приведенню авто до ідеального стану.

2. Відкидайте найдешевші і найдорожчі варіанти

Вартість б / у автомобіля з США – абстрактна величина на аукціоні, так як часом можна придбати ідентичне авто за різні гроші. Існує безліч причин, які впливають на ціну, починаючи від стану автомобіля, закінчуючи банальним везінням. Компанія AVTO-UKR багато років працює на автомобільному ринку, тому наші фахівці знають середню вартість певного автомобіля із запропонованих на аукціоні варіантів.

Ми допоможемо зорієнтуватися в ціновому діапазоні за обраним авто, щоб здійснити покупку на вигідних для Вас умовах. Занадто дешеві пропозиції часто викликають сильні підозри, адже в них можуть бути приховані певні дефекти. Дорога ціна, в свою чергу, не завжди виправдана.

Як вибрати авто з США

3. Зіставляйте рік і пробіг

Пробіг автомобіля – це один із вагомих параметрів, на які варто звертати увагу при виборі авто з США. «Скручування» пробігу в Америці преслудется кримінальною відповідальністю, тому випадки з недостовірним пробігом практично не зустрічаються.

«Свіжий» рік і невеликий пробіг – це один з кращих критеріїв для вибору автомобіля з-за океану. Бувають випадки, коли одометр на деяких авто несправний, такі лоти вимагають додаткової перевірки, адже «за фактом» невідомо скільки насправді наїздила машина.

4. Аналізуйте категорію популярності автомобіля

Винятки, звичайно, бувають завжди і всюди. Тому, крім кілометражу, варто звертати увагу ще й на конкретну марку і модель, а саме на її популярність на ринку. Кожна країна і регіон мають свої переваги за типом і марці авто. В Європі цінують малолітражки і автомобілі з механічною КПП, на відміну від США, де переважна більшість людей їздять на великих машинах з автоматичними КПП. Наприклад, такі авто, як Alfa Romeo купують в основному фанати марки, тому з часом її буде важче продати на вторинному ринку, ніж популярну Toyota Corolla або Volkswagen Jetta.

На додаток до вище перелічених категорій, слід пам’ятати про обслуговування Вашого «залізного коня». Доступність і ціна на запчастини грає свою важливу роль у подальшій експлуатації автомобіля.

5. Уважно розглядайте фотографії та читайте опис бажаного лота

Як вибрати авто з США

Людина вибирає в першу чергу очима, тому практично дві третини інформації по автомобілю можна отримати з пропонованих фотографій. До інформації на фото і в описі потрібно ставитися вкрай уважно, а головне – вміти в них розглянути, то, що потрібно.

Комплектація, стан кузова і салону, відтінок лакофарбового покриття – цінна інформація, яка дозволяє оцінити автомобіль.

Уважно читайте опис обраного авто на аукціоні. Страхові компанії, які в основному є основними продавцями лотів на аукціоні, прописують багато важливої ​​інформації, починаючи від типу експортних документів на авто, закінчуючи станом і характеристиками певного автомобіля. Бувають і інші продавці, не страхові, а дилери або великі приватні компанії, пропоновані ними лоти потрібно перевіряти докладніше, адже багато хто з них можуть не відповідати опису або приховувати замасковані дефекти.

Оцініть статтю
Автомобільний портал auto-blog.com.ua
Додати коментар