Нюанси кріплення відеореєстратора

Нюанси кріплення відеореєстратора Корисні поради

Якщо ви вже купили камеру для авто, настав час правильно встановити. Це важливо, щоб вона не змістилася у невідповідний момент. Процедура нескладна, але є окремі нюанси, які потрібно враховувати. Про них ви дізнаєтесь із статті.

Вибір місця кріплення

Відеореєстратори продають із вбудованими ширококутними лінзами, щоб охопити більше поля огляду. Однак, вибір неправильного місця може призвести до того, що з однієї зі сторін авто видимість буде обмежена. Тому камеру потрібно встановлювати по центру за дзеркалом заднього виду або на приладовій панелі на одній вертикалі з ним.
Перший варіант краще, т.к. реєстратор сховається і не відволікатиме водія. Для встановлення необхідно тимчасово зняти дзеркало. Другий варіант вибирають, коли користуються вбудованим навігатором. Установка біля водія чи пасажира загрожує сліпою зоною.
Не прикріплюйте камеру надто високо – там не дістають склоочисники, тому дощ, сніг, бруд можуть закрити огляд. Але в ідеалі в зону їхньої дії має попадати не більше 40% об’єктива, інакше в якийсь момент перед ним будуть перешкоди. Під час вирівнювання переглядайте зображення за допомогою програми на смартфоні, якщо опція передбачена в моделі.
Задню камеру встановлюють у центрі скла навпроти. Об’єктив необхідно розташувати між проводами обігрівача, щоб не було розмитої плями. Використовуйте їх для вирівнювання реєстратора.

Читайте також: Як вибрати відеореєстратор

Типи кріплення

Відеореєстратор встановлюють в авто за допомогою:

  • наклейки;
  • присоски;
  • затиску;
  • магніту.

Наклейка та присоска не протримаються, якщо поверхня не буде очищена, знежирена, висушена. Якщо спосіб фіксації неповоротний, необхідно ретельно виставити камеру по горизонталі та вертикалі. Окремі моделі обладнані вбудованим рівнем. Якщо ви тільки збираєтеся купити реєстратор, але не знаєте тип його кріплення, сайт Алло у Кривому Розі здійснює підтримку клієнтів по телефону та у месенджерах.

Підключення до електромережі

У відеореєстраторах вбудовано батареї, що працюють кілька годин. Тому потрібне постійне живлення від USB-порту або 12-вольтової розетки. Якщо ви також заряджаєте телефон від прикурювача, придбайте адаптер. Щоб дроти, звисаючи, не загороджували огляд, не захаращували салон, їх протягують під обшивкою або фіксують на ній.

Режим паркування передбачає початок запису при зіткненні або увімкненні двигуна. Для цього необхідно підключати відеореєстратор до запобіжника, що відповідає за двигун. Такі роботи пов’язані з ризиком, тому краще довірити їхню автоелектрику.

До гвинта на шасі прокладають заземлення. Силовий кабель приєднують до відгалуження запобіжника. Місця кріплення ретельно ізолюють. Провід з’єднують між собою спеціальним стяжкою, щоб виглядали акуратно.

Поворотний відеореєстратор простіше встановлювати. Але якщо цей процес викликає у вас занепокоєння, зверніться до професіоналів.

Оцініть статтю
Автомобільний портал auto-blog.com.ua
Додати коментар