Що таке детейлінг

Детейлінг – це комплексне поняття, що має на увазі під собою проведення робіт, спрямованих на поліпшення інтер’єру і екстер’єру кожного транспортного засобу. Під таким поняттям прийнято розглядати надання високоякісного сервісу, завдяки якому майстри звертають увагу на кожен сантиметр внутрішньої і зовнішньої поверхні автомобіля. При виконанні даної процедури прийнято використовувати всілякі матеріали, набір інструментів, що входять в набір кожного професіонала.

Що таке детейлінг

Детейлінг авто допоможе поліпшити вигляд кожної машини – з’являється блиск на поверхні, відзначають підвищені захисні властивості. Таким чином, можна не тільки продовжити терміни експлуатації транспорту, а й також поліпшити його дизайн. Це позитивно позначається на вартості ТЗ, що особливо важливо для власників, які планують виставляти авто на продаж.

Детейлінг екстер’єру

Представлений детейлінг включає в себе різноманітні технологічні процеси, спрямовані на виконання таких важливих операцій:

  • якісний догляд за ТЗ;
  • відновлення;
  • захист зовнішніх поверхонь машини;
  • виконання важливих процедур: починаючи від миття, глибокого відновлення і закінчуючи ремонтом утворилися вм’ятин.

Читайте також: Як самому пофарбувати машину і що для цього потрібно

Для кожного окремо взятого випадку прийнято використовувати програми, спрямовані на вирішення тієї чи іншої задачі.

Детейлінг

Це не стандартна полірування авто, про яку звикли говорити і чути багато автовласників. Під детейлінг екстер’єру прийнято розглядати професійний підхід і особлива увага до дрібних деталей. Під час роботи досвідчений майстер в обов’язковому порядку очищає все важкодоступні ділянки із застосуванням пензлика спеціальної форми.

Читайте також: Як тонувати авто

Крім того, Детейлер виконує обробку всіх хромованих поверхонь, натираючи їх до дзеркального блиску. Адже саме з таких дрібниць і складається привабливий зовнішній вигляд кожної машини.

Основна мета детейлінг екстер’єру полягає в тому, щоб зробити авто ще більш привабливим зовні. При цьому даний процес має на увазі мінімальної шкоди лакофарбового покриття поверхонь при відновленні та створенні спеціального захисту.

Детейлінг інтер’єру

Detailing інтер’єру базується на відповідному комплексі технологічних процесів, спрямованих на очищення внутрішніх поверхонь автомобіля. Це стосується грамотної хімчистки всього салону машини, чищення шкіряних сидінь, вологого прибирання стелі аж до чистки ніші запасного колеса. Під час проведення цих робіт майстер проводить чистку кожного сантиметра, приділяючи увагу особливостям окремо взятих матеріалів: пластик, скло, метал, шкіра. Адже кожен матеріал має потребу в застосуванні особливого набору засобів по догляду.

Детейлінг

Основні переваги професійного детейлінг інтер’єру:

  • отримання якісного результату роботи;
  • дотримання запланованих технологічних процесів;
  • застосування сертифікованих хімічних засобів.

Адже навіть після вологого чищення сидінь водієві і його пасажирам не доведеться відчувати дискомфорт під час поїздки на целофанових пакетах, що прикривають не до кінця висушені поверхні.

Читайте також: Як правильно помити двигун автомобіля

Головне завдання такого детейлінг – очистити салон і багажник машини від скопилася бруду, пилу, в’їдаються плям і інших нальотів. Чи вдасться надати заводський вигляд салону машини, позбутися від неприємних запахів, оновити деякі поверхні, захистити пластик, шкіряну і тканинну основу. По завершенню всіх робіт водій та його пасажири зможуть насолоджуватися поїздкою в комфортних умовах.