Tesla Cybertruck дебютує, і ми не можемо повірити своїм очам

Пікап Тесла в будівлі. Елон Маск представив сьогодні ввечері в Лос-Анджелесі Tesla Cybertruck, на якому вже був представлений електричний Ford Mustang Mach-E.Ось всі деталі.

У нас немає всього (насправді, багато чого не вистачає), але Маск все ще дав нам кілька великих шматків, щоб пережувати. З точки зору розміру, Cybertruck схожий на інші повнорозмірні пікапи в 231,7 дюйма в довжину. На цьому порівняння і схожість закінчується. Зовнішній дизайн настільки відрізняється від усього іншого, що навряд чи нагадує пікап. Просто подивися на це. Назва Cybertruck тепер має більше сенсу. Навряд чи він виглядає як серійний автомобіль, набагато більш концептуально по стилю.

Він використовує 1-3 електродвигуна серед трьох різних варіантів силового приводу. Заднеприводная версія з одним мотором розганяється до 60 миль в годину за 6,5 секунди і має пробіг 250 миль. Цей базовий вантажівка зможе буксирувати 7500 фунтів і має Вантажопідйомність 3500 фунтів. Одним кроком вперед є версія з двома двигунами. Він має повний привід (один мотор спереду і один ззаду), розганяється до 60 миль в годину за 4,5 секунди і буксирує 10000 фунтів. Маск стверджує, що тримоторний двигун вищого рівня (читай: «Плед» трансмісія) Cybertruck зможе проїхати 500 миль при повній зарядці. Він також розганяється до 60 миль в годину за 2,9 секунди і долає чверть милі за 10 секунд. Буксировочная здатність для цієї версії складає 14 000 фунтів. Точно так же, як ваш бензиновий пробіг страждає при буксируванні важких вантажів, електрична плита буде страждати з навантаженням в задній частині Cybertruck.

Ціна цієї вантажівки, мабуть, найважливіша інформація, яка буде розкрита сьогодні ввечері. Тесла говорить, що Cybertruck почнеться з 39 900 доларів і звідти підніметься – і це до стимулів, стверджує Маск. Його більш широкий діапазон і більш здатні настройки будуть дорожчими, починаючи з $ 69,900 за найшвидшу дальню версію. Середня ціна Cybertruck складе 49 900 доларів. Маск каже, що Автопілот буде доступний в якості опції.

Як показує більшість Тесла, Маск володіє безліччю витончених рис, якими можна похвалитися. Cybertruck не вистачає в цьому відділі. Має адаптивну пневматичну підвіску з адаптивною висотою їзди. Маск стверджує, що максимальна висота їзди буде близько 16 дюймів. Мускус підкреслив міцність тіла і здатність протистояти пошкоджень у викритті, надавши декілька інструментів руйнування на вантажівку. За словами Маск, корпус з нержавіючої сталі є куленепробивним до 9 мм. Зарядка буде максимально близько 250 кВт в мережі суперчаржер Tesla.

Ліжко довжиною 6,5 футів, але ми до цих пір не зовсім розуміємо, як вона працює. Там є кришка, але вона відкривається, як звичайна пікап-ліжко. Інтер’єр Cybertruck зараз виглядає як повноцінний концепт-кар, але він також дуже схожий на Model 3. У центрі є один великий 17-дюймовий планшет, і більше нічого. На цьому етапі рульове колесо є скоріше джойстиком, ніж повним колесом.

Терміни завжди є питанням, коли мова йде про продукти Tesla, так як останній великий автомобіль, який був представлений (Модель Y), до сих пір не доставлений покупцям. Тесла стверджує, що версія Cybertruck з заднім приводом з’явиться в кінці 2021 року, а більш швидкі версії вийдуть в 2022 році. До цього ще далеко, так що чекайте, що ці прогнози залишаться текучими. Ті, хто зацікавлений в його купівлі, можуть зарезервувати його на веб-сайті Tesla, як зазвичай повідомляється в повідомленні Tesla.

Tesla cybertruck

Крім Rivian R1T (запланований на осінь 2020 року) на ринку електричних пікапів сьогодні відсутня конкуренція. І Ford, і GM взяли на себе зобов’язання проводити електричні версії своїх вантажівок, але ми досі не бачили, щоб ці вантажівки були розкриті. Відключити звук в коментарях. Ми впевнені, що вам всім є, що сказати.