Чому так важливо вчасно проводити поточний ремонт автомобіля

Почему так важно вовремя проводить текущий ремонт автомобиля Новини

Будь-якому автомобілю, навіть самому випещеному, доводиться працювати в дуже важких умовах. Спека, холод, дощ, сніг, дорожні реагенти, дефекти дорожнього полотна – все це впливає на його деталі безжально.

Щоб запобігти великим поломкам, навіть дрібні дефекти необхідно виявляти якомога раніше. Для цього проводиться регулярна діагностика та поточний ремонт. Це дозволяє зберегти автомобіль у відмінному стані протягом багатьох років роботи. Сьогодні можна купити будь-які запчастини автомобіля за вигідними цінами завдяки пропозиції надійного інтернет-магазину. В асортименті є все від стійок амортизаторів до паливних фільтрів.

Поточний ремонт – гарантія комфорту та безпеки

Регулярна діагностика, що супроводжується дрібним ремонтом, гарантує автомобілю повну справність та максимальну безпеку експлуатації. Огляд техніки можна проводити самостійно. Але ця робота вимагає від людини часу, кваліфікації та чималих зусиль. Тому набагато зручніше довіряти проведення діагностики та поточного ремонту спеціальним сервісним автомайстерням.

Поточний дрібний ремонт, як правило, включає наступні види робіт:

  • складання/розбирання;
  • слюсарні;
  • зварювальні;
  • заміна зношених деталей, агрегатів і розхідників на нові;
  • фарбування;
  • полірування.

За бажанням автовласники також можуть замовляти будь-які види тюнінгу для своїх машин.

Що входить у послугу

Поточний ремонт у хорошому автосервісі мінімізує простий автомобіль та дозволяє виконати норму пробігу до капітального ремонту, який також проводиться за графіком. Необхідність поточного ремонту визначається під час планових оглядів та за заявками самого автовласника.

Поточний ремонт поділяється на два види:

  • Необезлічний – деталі самого автомобіля ремонтуються і встановлюються на місце;
  • Агрегатний – зношений вузол замінюється повністю на справний.

Огляд автомобіля супроводжується складанням акта, в якому фіксуються всі особливості, виявлені неполадки та рекомендації. Якщо жодних дефектів не виявлено, про це робиться відповідна позначка, і автомобіль допускається до експлуатації.

Для поточного ремонту встановлено певні нормативи трудомісткості та перелік допоміжних робіт. Завдяки цьому вартість обслуговування обчислюється з гарною точністю і не стає автовласником тягарем.

Оцініть статтю
Автомобільний портал auto-blog.com.ua
Додати коментар