Авто з Америки: Яка економія при купівлі авто з США

Вгадайте, яка економія від покупки автомобіля в Америці? Не повірите: 10 тис доларів і більше. Саме такий може бути різниця вартості автомобіля якщо його купили в Америці а не на авторинку в Україні. Чому? Спробуємо з’ясувати.

Щорічно в Америці продається понад 17 млн ​​автомобілів. Багато машин купують у кредит, максимальна ставка за якими не перевищує 2% річних. Через привабливої ​​ціни українці все частіше купують автомобілі в Америці. Іноді сума може бути менше в два рази аналогів на ринку України.

Машина після аварії в США – не проблема

Ремонт в Америці дуже дороге задоволення. Такі послуги може надавати тільки підприємство, що має всі дозволи на діяльність та відповідний персонал. Зате в Сполучених Штатах добре розвинене автострахування. Більшість власників транспортних засобів за краще продати «залізного коня», якщо вже він потрапив в ДТП. Найчастіше угодами займаються самі страхові компанії.

Надійне купити авто у дилерів. Хоч це і дорогий спосіб. Приблизно 90% бажаючих купують автомобіль на аукціоні. Наприклад, на – Manheim. Тут можна придбати цілий автомобіль без особливих ушкоджень. За нижчою ціною але зі своєю кримінальною історією можна знайти транспорт на iaai.com. Страхові компанії – головні продавці.

Авто з США

На Copart продають і страхові компанії, і дилери. Головна перевага – ціна нижче ринкової до 60%. Оскільки за зміну пробігу передбачена кримінальна відповідальність, можете бути впевнені: показники на спідометрі реальні. Де було авто і що з ним трапилося до того, як воно потрапило на аукціон теж можна легко перевірити. Для цього існує багато спеціальних сервісів. Доставка такої покупки в Україну триває близько 2 місяці.

З США – в Україну

На майданчиках Copart або IAAI українці купують авто, які вже вийшли з ладу. Розмитнюють і ремонтують. Якщо купуєте автомобілі молодше 2010 року діє пільгові умови на акциз. Найпопулярніші автомобілі з двигуном 1,4-2,5 л. Вартість розмитнення транспорту з таким обсягом приблизно 2-3 тис. Деталі для ремонту привозять теж з Америки або інших країн. А ось сам ремонт український – дешево і вміло від наших майстрів.

Найпопулярніші марки авто: Ford, Mazda, Honda, Toyota, Nissan, BMW, Audi, Volkswagen, Mitsubishi і багато інших. Mazda CX-5 з Америки вам обійдеться в 14-17 тис дол. Чиста економія на одному автомобілі близько 50% в порівнянні з аналогічним покупкою в Україні.