Трактори New Holland – ідеальні працівники з високою потужністю

Трактор New Holland Огляди

Компанія New Holland виробляє одні з найміцніших та найнадійніших тракторів, доступних на сільськогосподарському ринку. Трактори Нью Холланд, інші машини та аксесуари цієї марки використовуються в багатьох сільськогосподарських та будівельних компаніях і заслужили всесвітній авторитет своєю якістю. Сервісна служба New Holland оперативно проводить постачання запасних частин для всіх своїх машин та обладнання, а також надає послуги з ремонту та обслуговування під час та після закінчення гарантії на техніку.

Основні переваги компанії

New Holland тримається у лідерах світових виробників сільгосптехніки, і ось чому:

  • Різноманітність моделей, охоплення кількох тягових класів тракторів.
  • Великий вибір адаптованих під конкретні моделі аксесуарів, навісного обладнання, що дозволяє робити мультифункціональну техніку.
  • Заводи, представництва, офіційні дилери по всьому світу забезпечують доступність продукції та простоту зворотного зв’язку.
  • Потужний сервісний сегмент, здатний вирішити технічні проблеми клієнтів оперативно, що дуже важливо у категорії сільськогосподарської техніки.

Найпопулярніші моделі тракторів New Holland

New Holland

Придбати трактор New Holland під свої потреби нескладно, оскільки компанія випускає широкий асортимент тракторів різної потужності та цінового діапазону. Також фірма виготовляє аксесуари для тракторів, комбайнів, сівалок та іншої сільгосптехніки цієї марки.

Популярні моделі та серії:

  • Серед найпотужніших тракторів відома серія New Holland 8970. Ці машини мають потужність понад 200 к. с. с. та оснащені безмуфтовою трансмісією.
  • Ще одна модель – New Holland TG 285, що видає понад 200 л. с. Машина входить до найпотужніших тракторів на ринку.
  • Тип TM 155 RC пропонує 155 л. с., T6080 Power Command також входить до цього діапазону потужностей.
  • Серед моделей середнього тягового класу виділяється New Holland T6050 Electro Plus, що йде з максимально можливим оснащенням додатковими аксесуарами.
  • У сегменті невеликих тракторів бренд New Holland представив серію 96 T5000 у 2008 році. Машини мають міцну конструкцію, що гарантує тривалий термін служби, а також міцну раму, підвіску та осі. Це дозволяє їм виконувати роботу, раніше зарезервовану для більш потужних аналогів.
  • Перелічені моделі є лише частиною великого та різноманітного асортименту різних тракторів та супутніх аксесуарів від Нью Холланд.

Упор на якість сервісу

New Holland має всесвітню мережу дилерів, готових надати клієнтам першокласний сервіс та технічну підтримку. Надійність і простота обслуговування сільськогосподарської техніки є дуже важливими, оскільки простої в деякі періоди сезону, коли трактор потрібен найбільше, можуть бути дуже дорогими. Ось чому потрібні якісні машини, доступні запасні частини та швидке реагування на потреби техніки в обслуговуванні.

Оцініть статтю
Автомобільний портал auto-blog.com.ua
Додати коментар