Toyota Tundra 2022

Toyota Tundra 2022 Огляди

Вітчизняні автовиробники мають стримуючу інфраструктуру на ринку звичайних пікапів, проте Toyota Tundra 2022 розрахована на дещо унікальну аудиторію, особливо на тих, хто відданий Toyota. Більшість напівтонних пікапів мають жорстку, але застарілу задню підвіску на ресорах. У Tundra ззаду стоять петльові ресори, що робить її їзду та керування явно краще, ніж у більшості інших. Крім того, він може у будь-якому випадку буксирувати до 12 000 фунтів і в стандартній комплектації оснащується системою допомоги водієві. На відміну від своїх “рідних” суперників, Tundra не пропонується з V-8. Уперед! Єдиний варіант двигуна – це V-6 з двома супер-двигунами, але він доступний з поперечним каркасом, який дійсно гарний для 437 сил та 583 фунт-фут сили. З салоном, який вражаюче красивіше, ніж у предків, та інформаційно-розважальною системою з 14,0-дюймовим сенсорним екраном, є різні причини, через які Tundra 2022 може потягатися з американцями.

Що нового у 2022 році?

Toyota Tundra 2022

Toyota надає Tundra дійсно необхідне, всебічне оновлення після того, як минуле століття залишилося значною мірою незмінним з моменту презентації у 2007 році. Незважаючи на те, що вона була відроджена до 2014 модельного року, вона боролася за те, щоб відбити угоди у місцевих напівтонних супротивників, наприклад, Ford F-150, Ram 1500, Chevy Silverado 1500 та GMC Sierra 1500. Нова Tundra насправді не має перемогти жоден із цих варіантів, але купа удосконалень має зробити її значно більш агресивною та привабливою, коли вона з’явиться в автосалонах у холодну пору року. Ще один найкращий у своєму класі рівень обробки Capstone відрізняється 22-дюймовими колесами, показним хромом та повним набором екстравагантних елементів.

Оцінка і що краще купити

Toyota Tundra 2022

Tundra 2022 має більшу стартову вартість, ніж її домашні суперники. Незважаючи на це, Toyota в початковій комплектації SR має більш вигідні стандартні опції, включаючи 379-сильний V-6 із двома суперами та пружинну задню підвіску. Ми вважаємо, що варто придбати SR5 з комплектом TRD Off-Road, який включає електронне блокування заднього диференціала, чудові колеса, відремонтовану підвіску та інші доповнення.

Двигун, трансмісія та продуктивність

Toyota Tundra 2022

Tundra 2022 є основним пікапа стандартного розміру, який не доступний з двигуном V-8. Вся справа в тому, що він представлений тільки з двигуном V-6 з подвійним наддувом і 10-ступінчастою трансмісією, що програмується. Цей двигун поставляється у трьох різних варіантах. У базовій комплектації SR негібридний двигун створює 348 сил тяги та 405 фунт-фут сили. У будь-якому випадку, він створює 389 сил та 479 фунт-фут. На нашому випробувальному треку наш негібридний автомобіль Limited показав час 6,1 секунд від нуля до 60 миль/год. Крос-брід включає електричний двигун, вбудований в трансмісію, що дозволяє їздити на електриці на низьких швидкостях. Ця суміш видає 437 л. і 583 фунт-фут і дозволяє подолати відстань від нуля до 60 миль/год за 5,7 секунди. Від свого предка Tundra відрізняється задньою підвіскою, яка нещодавно використовувала ресори. В даний час Tundra використовує більш досконалу задню підвіску з петлевими пружинами, яка працює на якість їзди та турботи. Це було очевидно на тих екземплярах, на яких ми їздили. Toyota продовжує пропонувати знамениті комплектації TRD Off-Road та TRD Sport. Перший включає підвіску для пересіченої місцевості, протибуксувальні пластини і цікаві колеса. Останній варіант включає занижену підвіску і 20-дюймові колеса. Тим, хто шукає найекстремальніші можливості для пересіченої місцевості, знадобиться комплектація TRD Pro, яка включає підняту підвіску і добірні амортизатори, а також незвичайні темні 18-дюймові колеса на позашляхових шинах.

Буксирування та вантажопідйомність

Toyota Tundra 2022

Tundra розрахована на буксирування до 12 000 фунтів, що дещо нижче, ніж у інших вантажівок стандартного розміру. F-150, наприклад, може тягти до 14000 фунтів. Tundra також має найвищу межу вантажопідйомності – 1940 фунтів. Ще кілька напівтонних пікапів можуть тягнути більше вантажу на своїй вантажній платформі, а максимальна вантажопідйомність Ford складає 3250 фунтів.

Пробіг та реальні показники MPG

Toyota Tundra 2022

З негібридною силовою установкою повнопривідна Tundra витрачає до 18 миль на годину містом та 24 миль на годину трасою; повний привід знижує ці показники на 1 миль на годину кожен. Сумішна модель оцінюється до 20 mpg у місті та 24 mpg на шосе. На нашій трасі 75 миль на годину на шосе, що є важливим для нашого широкого тестування, полуторна модель показала всього 19 миль на годину. Для отримання додаткової інформації щодо оцінки ефективності Tundra відвідайте сайт EPA.

Внутрішній простір, комфорт та вантажопідйомність

Toyota Tundra 2022

Всередині Tundra має потужну панель приладів, поцятковану помітними вентиляційними отворами, і товстий, гладкий сегмент фокусу, який з’єднує дошки входу. Матеріали, що використовуються в середній частині панелі управління, в салоні та на вході, набагато приємніші, ніж ті, що використовувалися в минулому столітті. Очевидно, що якість додатково підвищується з рівнями оздоблення, а найкраща версія 1794 Edition отримала привабливі дерев’яні елементи. Всі моделі мають гнучку середню зону управління з великою кількістю відсіків та величезною ємністю для фокусів. У той час як стандартна панель приладів складається з декількох простих індикаторів і невеликого дисплея з даними водія, в топових комплектаціях встановлюється 12,3-дюймова комп’ютеризована контрольна група. Tundra випускається у двох варіантах кузова із трьома різними довжинами вантажного відсіку. Витягнуте таксі (також відоме як Twofold Cab) доступне з 6,5 або 8,1-футовим ліжком. Збірне таксі (також відоме як CrewMax) пропонується з 5,5 або 6,5-футовим ліжком.

Інформаційно-розважальна система та можливості підключення

Колосальні сенсорні екрани з діагоналлю близько 12 дюймів нині доступні практично на всіх стандартних пікапах, за винятком Nissan Titan. Хоча 8,0-дюймовий сенсорний екран є стандартним для Tundra, він оновлюється рівномірно розташованим 14,0-дюймовим сенсорним екраном, який перевершує всі інші вантажівки. Він включає корисну ручку гучності, а також дистанційне управління Apple CarPlay і Android Auto, але немає ручки налаштування, а елементи управління на колесі управління мають обмежену корисність. Також рекламується зона інтересу Wi-Fi, заснована на членстві.

Добробут та функції допомоги водієві

Кожен Tundra поставляється з повним набором інновацій, що допомагають водію, які включають запрограмовані високі промені, спостереження за вразливими сторонами, попередження про зустрічний рух заднім ходом. Для отримання додаткової інформації про результати випробувань Tundra у ДТП завітайте на сайти Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA) та Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS). Основні характеристики безпеки включають:

  • Стандартне завчасне повідомлення про фронтальний удар та комп’ютеризоване уповільнення у кризових ситуаціях
  • Стандартне попередження про вихід на траєкторію та допомогу в утриманні траєкторії
  • Стандартний універсальний контроль руху

Гарантія та технічне обслуговування

Обмежені гарантії Toyota та гарантії на силові агрегати відповідають тим, що надаються на всі інші пікапа стандартного розміру. При цьому безкоштовна планова підтримка Toyota не має рівних.

  • Обмежена гарантія поширюється на три роки або 36 000 миль пробігу
  • Гарантія на силовий агрегат – п’ять років або 60 000 миль пробігу.
  • Безкоштовна підтримка поширюється на тривалий термін або 25 000 миль пробігу
Оцініть статтю
Автомобільний портал auto-blog.com.ua
Додати коментар