Рестайлінг електричного кросовера Jaguar I-Pace: куди вже краще?

Jaguar I-Pace Огляди

Кросовер Jaguar I-Pace з’явився в 2018 році, вразивши автомобільний світ сміливим дизайном, продуктивністю і набором оснащення. Через рік продажів розробники подали заяву на реєстрацію рестайлінгової моделі. Міжнародну реєстрацію модель отримала через рік – в грудні 2020. Зараз шанувальникам бренду пропонують купити новий Jaguar I-Pace 2021 модельного року.

Що отримав Jaguar I-Pace 2021 року?

  • Трифазну зарядку;
  • Медіасистему Pivi Pro;
  • 3D камеру кругового огляду;
  • Автоматичне оновлення софта;
  • Іонізацію салону і новий фільтр для очищення повітря.

Jaguar I-Pace

Як змінився дизайн?

Вже в 2019 році було зрозуміло, що зовні кросовер не сильно зміниться. На патентних зображеннях помітні точені зміни навісних елементів. Це форма решітки радіатора, збільшені повітрозабірники і фари. Передня оптика стала довшою і отримала світлодіодне оснащення в базовій комплектації. Розробники не збиралися змінювати дизайн екстер’єру, який отримав понад 80 нагород в 2019 році.

Jaguar I-Pace

У салоні змін набагато більше. Передня консоль знайшла відразу три монітори: два екрани інформаційно-розважальної системи Pivi Pro і цифрову панель приладів. Центральний монітор має діагональ 10 дюймів, нижній – 5 дюймів. Менший екран доповнений двома регуляторами клімат-контролю з сенсорними елементами. У центральному тунелі встановлена ​​бездротова зарядка для гаджетів (опція).

Технологія швидкої зарядки

У попередній версії використовували 7-кіловатний зарядний пристрій, який користувачі критикували за повільну роботу. Для заміни цього елемента, напевно, і затіяли весь рестайлінг. І-Пейс 2021 року оснастили трифазним зарядним пристроєм, потужністю 11 кВт. Це оптимальний устрій для підзарядки автомобіля вночі, адже за 8,5 години він заряджає акумулятор до 100%. Забули поставити авто на зарядку? Це не проблема. За годину, поки ви приймаєте душ і п’єте ранковий кава, 11 кВт зарядник поповнить запас ходу на 53 км. Цього достатньо для їзди по місту, як мінімум на день.

Jaguar I-Pace

Показники збільшуються, якщо використовувати громадські станції з постійним струмом. Зарядний пристрій, потужністю 50 кВт, за 15 хвилин використання поповнює запас ходу на 63 км або 126 кілометрів шляху за 30 хвилин. За півгодини використання 100 кВт станції, автомобіль отримає запас потужності на 254 км. Це можливо завдяки 90 кВт акумулятора, який складається з чотирьох сотень літій-іонних елементів. Він забезпечує запас ходу в 470 км. Рестайлінг торкнувся акумулятор і пару електричних двигунів (400 л. С), адже цей тандем вважається кращим на ринку.

Хочете більше дізнатися про комплектації, ціни Jaguar I-Pace або записатися на тест-драйв? Телефонуйте до відділу продажу автосалону Ягуар Київ Аеропорт: +38 (044) 202-11-11

Оцініть статтю
Автомобільний портал auto-blog.com.ua
Додати коментар