Гальмівна рідина – Як часто міняти

Заміна гальмівної рідини – процедура, яку періодично повинен проводити кожен автомобіліст. Однак існують обставини, при виникненні яких приступити до заміни потрібно негайно. Тільки в цьому випадку вдасться попередити небажані наслідки.

Перш за все, приступити до негайної заміни потрібно, якщо в попередній раз гальмівну рідину оновлювали більше двох років тому. При придбанні нового продукту в спеціалізованому торговому закладі важливо звернути увагу на його термін придатності, оскільки виробник гарантує збереження якісних характеристик гальмівної рідини тільки протягом одного року.

Не потрібно покладатися на випадок, якщо помічені патьоки або, тим більше, тріщини на шлангах. У такому випадку важливо зайнятися ремонтом всієї гальмівної системи в цілому.

Якщо ремонт був проведений нещодавно, гальмівні колодки і диски знаходяться у відмінному технічному стані, але педаль гальма погано слухається і створюється враження, що вона стала «ватяною», рекомендується заміряти показники гальмівної рідини. Заміри роблять за допомогою спеціального тестера, придбати який можна в будь-якому автомобільному магазині.

В якості основної причини, по якій гальмування машини здійснюється не відразу, а з невеликим зволіканням, виступає потрапляння води в гальмівну рідину. Якщо результати вимірів вкажуть, що в ній міститься більше 3% води, відкладати ремонтні роботи категорично не можна.

Гальмівна рідина - Як часто міняти