Як змінився Range Rover Sport після рестайлінгу?

Range Rover Sport Огляди

У 2021 році на дорогах України з’явилися оновлені моделі самих спортивних британських позашляховиків. Оновлений Range Rover Sport порадує LED-оптикою, новим салоном, розширеної лінійкою двигунів, а також величезним набором позашляхових опцій і активних систем безпеки. На ряду з новими бензиновими моторами пропонують плагін-гібридну установку P400e з запасом ходу на електродвигуні в 41 км.

Новий інтер’єр з преміальним оснащенням салону

Візуально модель 2021 року легко дізнатися по світлодіодним фарам з виразним блоком ходових вогнів. Для цієї моделі пропонують 4 види оптики:

  • Світлодіодна (база);
  • Світлодіодна адаптивна;
  • матрична;
  • Матрична з лазерним блоком дальнього світла.

Range Rover Sport

Рендж Ровер Спорт отримав новий салон, практично повторює інтер’єр веларій. У центрі передньої консолі з’явилися два тачскрін (10 “) інформаційно-розважальної системи Touch Pro Duo. У 2017 році блок з двох сенсорних дисплеїв був революційним рішенням. Зараз шанувальники британських автомобілів сприймають цю систему як даність, відзначаючи її багатозадачність і зручне меню.

Range Rover Sport

Рульове колесо оснастили двома блоками кнопок, що імітують сенсорні панелі. Глянцеві елементи зі світлодіодним підсвічуванням клавіш виглядають дуже стильно. Цифрова панель приладів, з уже відомою графікою, теж взята у веларій. Як опція доступний проекційний дисплей на лобовому склі. Центральна консоль обшита шкірою, а основні елементи інтер’єру виділені алюмінієм.

Range Rover Sport

У базовій комплектації салон оснащений двозонним клімат-контролем. Передні крісла мають 8 режимів настройки, але не мають пам’яті. Базові сидіння дуже комфортні, вони м’які, мають бічну підтримку, широкий підлокітник і пружний підголівник. Крісла оснащені підігрівом, а вентиляцію пропонують замовити окремо. Багажник має об’єм 780 літрів. У базовій комплектації двері багажного відділення не має електроприводу, але він доступний в якості опції.

М’який, але стійкий позашляховик

Перші випробування українськими дорогами показали, що Range Rover Sport 2021 року стало набагато м’якше. Пневмопідвіска згладжує нерівності пересіченій місцевості, радуючи плавним ходом без розгойдування. Про позашляхових можливостях цього автомобіля говорить наявність понижувальної передачі і кліренс в 30 см. А також система контролю руху Terrain Response з режимами: трава, гравій, сніг, камінь, пісок, колія, бруд. Крім них, є екологічний і комфортний режим їзди.

Range Rover Sport

Для цього автомобіля розробили три пакети опцій: Drive, Convenience, а також Drive Pro. Перший включає систему монітора сліпих зон, розпізнавання дорожніх знаків з функцією адаптивного обмеження швидкості, а також контроль за станом водія. Другий доповнений електроприводом задніх дверей, дотяжки бічних дверей, а також системою складання задніх крісел. Пакет Drive Pro додатково включає адаптивний круїз-контроль і безліч систем активної безпеки.

Оцініть статтю
Автомобільний портал auto-blog.com.ua
Додати коментар